Obchodní podmínky | jak nakupovat bubble tea produkty v našem E-Shopu
Site logo

| bubble tea shop

Obchodní podmínky

Prodejcem zboží přímo konečnému spotřebiteli je BARMAN s.r.o.

Vyřízení objednávky

Vaši objednávku standardně vyřídíme během 5ti pracovních dní. Pokud není zboží na skladě, je dodací lhůta pro doručení stanovena na 15 pracovních dní. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání zásilky nebo vyprodání některých produktů, v tomto případě nebudeme schopni objednané zboží doručit, děkujeme za pochopení. Dopisem, či e-mailem Vám bude sdělena informace o nedodání objednaného zboží.

Platební podmínky

Dobírka
- peníze za zboží platíte až při převzetí zboží kurýrovi

Bankovní převod - po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Československé obchodní banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí.
V případě úhrady zboží bezhotovostním převodem bude zboží expedováno až po potvrzení přijetí peněz na účet. V tomto případě může být doba dodání až 5 dní od provedení objednávky.

Dodací a dopravní podmínky

V rámci kvalitních služeb zboží rozvážíme našimi obchodními zástupci, nebo expresní balíkovou službou PPL, která Vám doručí zboží na místo, které si pro vyzvednutí určíte. Podrobnosti a sazby najdete ZDE

Termíny dodání

Doba doručení zásilky je podřízena obchodním podmínkám doručovatele, obvykle však trvá max. 48 hodin.

Nedoručená či poškozená zásilka

V případě, že zásilka nebude doručena, nebo je zásilka poškozená, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení e-mailem na adrese info@boba.cz, či se na nás telefonicky obraťte +420 733 515 515

Výměna zboží, vrácení peněz

U společnosti BARMAN s.r.o. nepodstupujete při nákupu v e-shopu žádné riziko.
Poskytujeme Vám záruku na výměnu zboží a vrácení pěnez. V případě, že nejste se zbožím spokojeni, jednoduše nám jej zašlete zpět do 14ti dnů od obdržení zásilky. Toto se vztahuje pouze na zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu!
Zboží zašlete zpět v jeho originálním obalu jako obyčejnou pojištěnou zásilku (nikoli na dobírku) na naši adresu:
BARMAN s.r.o., Erbenova 2, 150 00 Praha 5, Česká Republika.

Upozorňujeme, že naše záruka se vztahuje jen na nepoškozené a nepoužité zboží. Pokud bude výrobek otevřen, či poškozen Vaším zaviněním, nelze tento výrobek považovat za nepoužité zboží. Nezapomeňte do balíku vložit „Doklad o vrácení zboží“, vyplněný dle pokynů. Na Vaše přání Vám vrácené zboží vyměníme nebo vrátíme příslušnou částku za zboží. Na všechny výrobky poskytujeme záruční lhůtu podle Občanského zákoníku.

Reklamační řád našeho E-Shopu

Případné reklamace vyřizujeme podle platného znění OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU (č. 40/1964 Sb.) a podle platného znění ZÁKONA NA OCHRANU SPOTŘEBITELE (č. 36/2008 Sb.)
Při každé reklamaci je nutné zaslat originál doklad o nákupu a zaplacení reklamovaného zboží.
Záruka se nevztahuje na závady způsobené nesprávným užíváním, mechanickým poškozením, neodvratnou událostí (živelná pohroma), nepřípustným nebo jinak neodborným zásahem. Záruka se také nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.
Reklamace včetně odstranění vady je vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Po uplynutí této lhůty má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit.
Pokud je reklamovaná vada odstranitelná, bude řádně, včas a bezplatně odstraněna a zboží bezplatně zasláno zpět. Tato doba nezbytně nutná pro opravu vady se do záruky nepočítá.
V případě, že vadu nelze odstranit, má zákazník právo na výměnu zboží nebo na vrácení peněz.
Zákazníkům zaručujeme výměnu zboží za jiný typ, pokud vrátí zboží ve lhůtě do 7 dnů ode dne nákupu a přiloží doklad o nákupu a zaplacení. Toto je možné pouze v případě, že zboží je nepoužívané, v původním obalu.
Tento reklamační řád nabývá účinnosti dne 1.3.2013
Společnost BARMAN, s.r.o. si vyhrazuje právo na změny tohoto reklamačního řádu bez předchozího upozornění.
Nezapomeňte, prosím, že záruční doba a životnost výrobků jsou různé pojmy. Životnost je dána způsobem a intenzitou používání a nemusí být vždy stejná jako záruční doba. To znamená, že při intenzivním užívání může být životnost výrobků kratší než záruční doba.

Stacks Image 754
+420 733 515 515
Stacks Image 770
Erbenova 2,
150 00 Praha 5